ASANSÖRLÜ TAŞIMAÇILIK

Modern yüzyıl teknoloji çağında yeni nesil teknolojiler yaşam standartlarını şekillendiren en temel olgular haline gelmiştir. Hayatın her alanındaki ihtiyaçlara ve eksikliklere yanıt verebilen yeni nesil teknoloji taşınmanız sırasında da önemli kolaylıklar ve avantajlar vermektedir. İşte bu noktada firmamız Armine Nakliyat olarak her zaman yenilikçi hizmet politikamız kapsamında bu teknolojiyi altyapımızda etkin bir şekilde kullanarak sizlere hizmet veriyoruz. Özellikle de yeni nesil nakliye sistemleri ile hem eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz hem de nakliye sürecini hızlandırıyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimize kaliteden ve güvenlikten ödün vermediğimiz bir nakliye hizmeti verebilmekteyiz. İstanbul asansörlü nakliyat uygulamalarımızda bu modern hizmet standartlarımız için en somut örneklerden birisini oluşturmaktadır.

İstanbul Asansörlü Nakliyat Sigortası

Armine Nakliyat olarak İstanbul’nun tüm ilçelerinden hem şehir içi hem de şehirler arası taşınma işlemlerinizde asansörlü nakliye araçlarını kullanıyoruz. İstanbul asansörlü nakliyat hizmetlerimiz kapsamında İstanbul gibi yoğun nüfuslu bir şehirdeki yapılaşmanın yüksek katlı olmasının oluşturduğu taşıma sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Asansör olsun ya da olmasın eşyalarınızı hem hızlı hem de güvenli bir şekilde taşıma noktasında asansörlü nakliye araçlarımız önemli avantajlar sağlamaktadır. Eşyalarınızı binanızın dışına kurduğumuz portatif ve modüler asansör sistemi ile indiriyor veya çıkartıyoruz. Bu şekilde eşyalarınızın güvenliğini riske etmeden çok daha süratli bir şekilde taşıma işlemini tamamlamaktayız. Bu çerçevede aldığımız güvenlik önlemlerine olan güvenliğimiz kapsamında siz değerli müşterilerimize asansörlü nakliye çözümlerimizi sigorta desteği ile vermekteyiz.

Armine Nakliyat olarak sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkanı sunuyoruz.Eşyalarınızı yeni evlerinize hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz.Firmamız olarak önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.Bizler İstanbul Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak çalışmalar sergiliyoruz ve bunu her geçen gün geliştiriyoruz.

Öncelikle eşyalarınızı büyük bir özenle yeni adreslerine taşımaya hazırlıyoruz.Eşyalarınıza nakliye esnasında gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı büyük bir özenle, modernl ambalajlarımızla paketliyoruz.Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından geniş araç filomuzdan seçilmiş geniş araçlarımıza yerleştiriliyor ve yeni adreslerine doğru ,Sigortalı bir şekilde yola koyuluyor.Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman kurulumları gerçekleştiriliyor ve sizlere bizlere teslim ettiğiniz şekilde teslim ediliyor.

Evinizi taşımadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmekteyiz.Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktadır.Evden eve nakliye fiyatları ve diğer bilgiler için bizlere İletişim butonunu tıklayarak ya da müşteri hizmetlerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.


Armine Nakliyat olarak sizlere 1977 yılından beri sizlere var olan standartların üzerinde ve hergeçen gün bu standartların üzerine koyarak gelişen bir hizmet sağlıyor.40 yılın bizlere kattığı tecrübe ve deneyimlerle sizlere hizmet vermek için varlığımızı devam ettiriyoruz. Sizlere sunduğumuz bu kaliteli, güvenli ,modern ve hızlı hizmetten yararlanmak için iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz!


Firma adı ARMİNE NAKLİYAT
Firma Failiyeti (Evdeneve nakliyat,Şehirler Arası nakliyat,Ofis ve İşyeri taşımaçılık,Depolama ürün,Asansörlü Taşıma)
Yetkili kişi Mehmet Ali ASLAN
Tel +90 0532 679 50 66----0545 943 80 66
Adres Akıncılar Mh.Namık kemal sk. No:14 Güngören/İSTANBUL

ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI HİZMETLERİMİZ