PBaşaksehir Nakliyat

Nakliyat sektörü zamanla daha çok profesyonellik gerektiren bir hizmet halini almıştır. Taşınma işleri gerçekleştirilirken sorunlara karşı anlayışlı ve profesyonel çözümler üretmek nakliye firmaları‘ nın en önemli görevleri arasındadır. Avrupa Nakliyat şehirlerarası nakliyat işlerinde uzun yılların tecrübe birikimine sahip bir nakliye şirketidir. kendine özgü calışma biçimi ile sorunsuz bir taşımayı amaçlamaktadır Avrupa Nakliyat olarak en başta İstanbul olmak üzere türkiyenin tüm illerine hizmet vermekte , siz değerli müşterilerinin memnuniyetini hedeflemekteyiz. Nakliyat sebepleri arasında kamu görevlilerinin ya da diğer görevlilerin tayin, atama durumları ya da kişilerin iş değişiklik durumları gibi sebepler söz konusu olabilmektedir. Bunun haricinde kimi taşıma sebepleri arasında kişilerin değil sadece eşyaların bir yerden bir yere ulaştırılması da yer almaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmeti ancak güvenilir ve işinin ehli firmalar tarafından gerçekleştirildiği durumlarda kusursuz ve hasarsız olarak gerçekleştirilebilmektedir. Tayin, atama gibi durumlarda siz sadece kişisel eşyalarınızın toplarsınız. Geri kalan tüm eşyalarınız tarafımızca toplanarak paketlenecek ve gidecekleri adrese doğru nakliye aracımız ile yola çıkacaklardır Şehirler arası parsiyel taşıma Evden eve nakliyat hizmeti Ofis ,fuar ,piyano,para kasası taşıma Uluslararası eşya paketleme Eşya depolama ve paketleme


Şehiriçi Nakliyat - Şehiriçi Taşımaçılık

Başka şehirden başka şehire veya aynı şehirde farklı semtlere taşınma gerçekleştirilmektedir. İş hayatı, okul hayatı veya konut sahibi olma gibi kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı seçenekler vardır. Taşınmak için yaşanılan sebepler bunlarla kalmayıp daha birçok sebep örnek gösterilebilmektedir. Firmamızda mevcut olan ekipmanlar ve ekip arkadaşlarımız ile sorunsuz bir taşınma gerçekleştirmekteyiz. Aynı şehirde farklı bir eve taşınmak istediğinizde şehir içi nakliyat olarak bizi tercih ettiğinizde, işini profesyonel yapan bir firma ile karşılaşmaktasınız. Firmamızın online sitesinden veya telefon numaralarımızdan arayarak gerekli bilgileri edinebilir ve randevu oluşturabilmektesiniz. Aynı şehirde farklı bir semte veya mahalleye taşınan eşyalarınızda taşınma sırasında oluşabilecek olumsuzluklar müşterilerimizi endişelendirmektedir. Masaların ayaklarının kırılması, mobilyaların yüzeylerinin çizilmesi, bozulan ve kırılan değerli küçük eşyalar gibi olumsuzluklarla karşılaşmamak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Şehir içi nakliyat olarak taşıdığımız eşyalarınıza zarar gelmemesi için çok titiz davranmaktayız. Eşyalarınıza sağlam kolileme yaparak ve balonlu poşetlere sararak zarar gelmesini önlemekteyiz. Değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Oluşan her sorundan firmamız sorumludur. Günümüzde kalabalık şehir hayatlarından dolayı dar binalar yer almaktadır. Bu yüzden eşyalar ve binaların merdiven boşlukları eşyalar taşınırken zarar görmektedir. Oluşacak bu zararları önlemek için asansör sistemi kullanmaktayız. Bu sayede kısa sürede eşyalarınızı yeni evinize nakliye etmekteyiz. Eşyalarınızın taşınma sürecinde alanında profesyonel ekibimiz size hiçbir iş bırakmadan bütün her şeyi halletmektedir. Firmamız nakliyat hizmetimiz sırasında montaj, elektrik, marangoz ekibimiz eşliğinde bulunduğunuz yerden istediğiniz yere eşyalarınızı taşımaktayız. Ekibimizde ihtiyaç duyulabilecek her alandan usta mevcut olmasından dolayı her konuda sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleştirmiş oluruz. Ayrıca herhangi bir sorunda anında müdahalede bulunulmaktadır. Firmamız tarafından yapılan taşınma işlemi bittikten sonra eşyalarınızın montajı ve kurulumunu da yapmaktayız. Bütün bu işlemleri 1 gün içerisinde yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Şehir içi nakliyat olarak firmamız, profesyonel bir hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bu süreçte sizler ilerinizi aksatmadan, günlük hayatınıza devam ederken bütün eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyıp, yerleştirmekteyiz.

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat - Şehiriçi Evden Eve Taşımaçılık

Firmamız Armine Evden Eve Nakliyat Türkiye geneline, tüm 81 vilayetten öteki illere evden eve taşıma hizmetini sunmaktadır. Ev taşıma işi, zahmetli, zahmetli olmasıyla birlikte da zor bir iştir. Nice emeklerle çalışıp edindiğiniz eşyalarınızı, ustalaşmış ve işinin uzmanı olan firmalara taşıtmak istersiniz. Biz bunun bilincindeyiz sizin ve eşyalarınızın kıymetini biliyoruz. Gerek taşınma öncesi gerekse taşınma sonrası verdiğimiz kaliteli hizmet yardımıyla bu işin uzmanı olduğumuzu her seferinde ispatlıyoruz. Evden eve taşımacılık hizmetimizi özetlemek gerekirse anlatacak olursak. Eşya sahibi ile ön görüşme icra eden firmamız yetkilisi müşterisiyle eşya tespiti yapmak için belirlediği buluşma saatinde eşyaların bulunmuş olduğu eve bizzat gelmiş olarak ekspertizini yaptıktan sonrasında bir program hazırlar. Bu programda tespiti meydana getirilen eşyaların kalitesi, yoğunluğu ve öteki kriterlere göre lüzumlu vasıta ve ekipman, kamyon, personel, ambalaj malzemeleri ve alet adavetlerini hazır bulundurur. Belirlenen taşınma günü ve saatinde aracımız ve ekipmanımız adreste olur.Eşya sahibi daha ilkin hususi eşyalarını toplamış ve kaldırmış olursa ekibimiz daha rahat çalışabilir. Evden eve taşımacılık kesinlikle hafife alınacak bir iş değildir, Armine Evden Eve Nakliyat bizde bu iş de uzman ekibimiz ile size en iyi hizmeti sunuyoruz.
Firma adı ARMİNE NAKLİYAT
Firma Failiyeti (Evdeneve nakliyat,Şehirler Arası nakliyat,Ofis ve İşyeri taşımaçılık,Depolama ürün,Asansörlü Taşıma)
Yetkili kişi Mehmet Ali ASLAN
Tel +90 0532 679 50 66----0545 943 80 66
Adres Akıncılar Mh.Namık kemal sk. No:14 Güngören/İSTANBUL

ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI HİZMETLERİMİZ