ARMİNE NAKLİYAT EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTANBUL İÇİ VE EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat Firması arayışında olan vatandaşlarımıza Profesyonel nakliye ekibimizle Sigorta Sözleşmeli evden eve taşıma hizmetleri sunuyoruz. Profesyonellerin tercihi güvenilir evden eve nakliyat İstanbul şirketi güvenli ev taşıma hizmeti sunar... İstanbul'dan yurt-içi diğer tüm il ve ilçelere evden eve nakliyat firması, Evden eve taşıma şirketi, Evden eve nakliyat fiyatları, Evden eve nakliye yada adresten adrese ev taşıma hizmeti, Evden eve nakliyat firması arayanlar? Doğru adrestesiniz. Burada evden eve taşıma hizmeti en uygun fiyata, kaliteli ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Evden eve nakliyat bizim işimiz. Yıllardır İstanbul'un yükünü biz taşıyoruz. Nakliyat hizmeti destek talepleriniz için 7/24 0532 679 50 66 bizleri arayabilirsiniz.


Firmamız Armine Nakliye Evden Eve Nakliyat Türkiye geneline, tüm 81 vilayetten öteki illere evden eve taşıma hizmetini sunmaktadır. Ev taşıma işi, zahmetli, zahmetli olmasıyla birlikte da zor bir iştir. Nice emeklerle çalışıp edindiğiniz eşyalarınızı, ustalaşmış ve işinin uzmanı olan firmalara taşıtmak istersiniz. Biz bunun bilincindeyiz sizin ve eşyalarınızın kıymetini biliyoruz. Gerek taşınma öncesi gerekse taşınma sonrası verdiğimiz kaliteli hizmet yardımıyla bu işin uzmanı olduğumuzu her seferinde ispatlıyoruz. Evden eve taşımacılık hizmetimizi özetlemek gerekirse anlatacak olursak. Eşya sahibi ile ön görüşme icra eden firmamız yetkilisi müşterisiyle eşya tespiti yapmak için belirlediği buluşma saatinde eşyaların bulunmuş olduğu eve bizzat gelmiş olarak ekspertizini yaptıktan sonrasında bir program hazırlar. Bu programda tespiti meydana getirilen eşyaların kalitesi, yoğunluğu ve öteki kriterlere göre lüzumlu vasıta ve ekipman, kamyon, personel, ambalaj malzemeleri ve alet adavetlerini hazır bulundurur. Belirlenen taşınma günü ve saatinde aracımız ve ekipmanımız adreste olur.Eşya sahibi daha ilkin hususi eşyalarını toplamış ve kaldırmış olursa ekibimiz daha rahat çalışabilir. Evden eve taşımacılık kesinlikle hafife alınacak bir iş değildir, Armine Nakliye Evden Eve Nakliyat bizde bu iş de uzman ekibimiz ile size en iyi hizmeti sunuyoruz.

EVDEN EVE NAKLİYE HİZMETLERİ

Evden Eve Nakliyat sadece eşyaların taşınması anlamında yapılabileceği gibi, yeni evde eşya düzeninin tam olarak sağlanması biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir. Eşyaların zarar görmesine karşı korunması niyetiyle, oldukları mevkide demonte süreçleri ve sarma işlemleri yerine getirilerek yeni bir eve taşınması ile tekrar monte edilmeleri ve kullanılmaya hazırlıklı hale getirilmesi işlemleri evden eve nakliyat süreçlerinin merkezini meydana getirmektedir. Nakliye işleminin en hatırı sayılır aşaması ve vazgeçilmezi haline gelen evden eve nakliyat, işinin hakikaten ustası bir firma tarafından sonuçlandırılmadığı durumda ciddi ve çözümü uygun olmayan sorunlara ortam oluşturabilmektedir. Eşyalarınızı taşımaları için emanet ettiğiniz şirketin, alanında yetkin ve tecrübeli bir ekibi, kapalı ve çelik kasalı evden eve taşıma kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile güvenilen bir firma olması zorunludur. Evden eve nakliye hizmetinde en fazla ehemmiyet gösterilmesi gereken öğe paketlemedir. Nakliyesi yapılacak mobilyalar, teçhizat ve eşyalarınızın, kullanım özelliklerine göre belirlenen çeşitli ambalaj malzemeleriyle paketlenerek nakliyat amacıyla hazırlıklı duruma getirilmeleri uç noktada önemlidir. Kaliteli ve ustalaşmış bir destekle arızasız bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve nakliyat anlamı itibariyle nedir? sualini bir çok kişi sormakta ve bu kavramın yanlızca taşınma şeklinde tasavvur edilmesi de sınırlı bir bilgi şeklinde kabul edilmektedir. Ev taşıma sürecinde hemen fiiliyata başlamadan önce, makul bir programlama süreci yapılmalıdır. Şirketimizin sahasında ihtisas sahibi olmuş ve aynı zamanda tecrübeli eleman kadrosu desteği ile, evden eve nakliyatın bütün zahmetinden kolayca kurtulabilir ve az bir zamanda yeni belirlediğiniz mekana geçebilirsiniz.

EVDEN EVE NAKLİYAT EYLEMLERİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN FAALİYETLER

- Ön inceleme: Eşya taşıma projesinin tam içeriğiyle sorunsuz uygulanması adına taşınacak mekanda tetkik manasında olan ve ayrıca kurumumuzun ücretsiz sunduğu ekspertiz hizmetimizden faydalanmalısınız. - Sigortalama: Nakliye sigortası, eşya ve yüklerinizi nakliye süreçleri sırasında olası ve istenmeyen durumlara ve olaylara karşı teminat kapsamına dahil eder. - Sökme ve Monte: Eşya ve yüklerinizin düzgün şekilde sarımları, araca muntazam istiflenebilmesi ve daha emniyetli nakledilmesi için söküm işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Ayrıca Gardrop ve dolaplar gibi demonteleri yapılmış mobilyalarınız, taşındıkları adreste sizin belirttiğiniz şekilde konumlandırılarak yeniden ekibimizce kurulumları yapılır. - Ambalaj seçimi ve Paketleme: Taşınacak mekanda var olan tüm materyaller ve diğer tüm eşyalar için alternatif paketleme gereçleri kullanılmak suretiyle sarım işlemleri yapılmaktadır. - Taşıyıcı araca yükleme: Sökümleri ve de paketlemesi yapılan möble ve diğer yüklerinizin nakliye esnasında sarsıntılara karşı muhafazaları, araca düzgün yerleştirilerek yüklenmesine bağlıdır. - Yerleştirme: İstenilen mekana nakilleri yapılan ve monte edilen eşyalarınız sizin belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanılmaya uygun duruma getirilir. - Depolama: Ev eşyası barındırma programı bulunan kurumumuzla bağlantı kurarak gerekli korumalı sandıklarınızı talep edebilir, birinci sınıf ve emniyetli ev eşyası depolama hizmeti alabilirsiniz. Şirketimizce Evden eve nakliyat faaliyetleri alanında özellikle eşya güvenliği hususuna çok dikkat edilir. Organize bir işletme olmanın verdiği mütehassıs perspektif neticesinde, eşyaların zayi olması veya zarar görmesi gibi vakaların önlenmesi sağlanır. Evden eve nakliyat fiyatları hususunda kurumumuzun uyguladığı ücret düzeni ile, herkes kolayca söz konusu hizmetten yararlanabilecektir. Eşyalarınızın en kısa zamanda ve güvenilir şartlar çerçevesinde nakliyesi ve konumlandırılması için, firmamıza daima itimat edebilirsiniz.


Firma adı ARMİNE NAKLİYAT
Firma Failiyeti (Evdeneve nakliyat,Şehirler Arası nakliyat,Ofis ve İşyeri taşımaçılık,Depolama ürün,Asansörlü Taşıma)
Yetkili kişi Mehmet Ali ASLAN
Tel +90 0532 679 50 66----0545 943 80 66
Adres Akıncılar Mh.Namık kemal sk. No:14 Güngören/İSTANBUL

ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI HİZMETLERİMİZ