Armine Nakliyat – Ofis & Büro Taşıma

Armine Nakliyat profesyonel taşıma ekibi ve asansörlü geniş araç filosu ile özel ve kamu kuruluşlarının ofis ve iş yerlerini, şehir içi ve şehirler arası olmak üzere itina ile taşımaktadır. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan Marka değerinize yakışan, kurumsallığınızın gereklerini yerine getiren, bir firma arıyorsanız Armine Nakliyat sizlere tüm bunları garantisini vermektedir. Armine Nakliyat olarak ofis taşımacılığı alanında sizlerin en çok tercih ettiği firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Armine Nakliyat ile hiçbir zorlukla karşılaşmadan Türkiye’nin her noktasına, hızlı, konforlu ve güvenli bir şekilde taşınma kalitesini en uygun fiyata yaşayacaksınız. Hassas ve kırılma riski olan eşyalar özel kutular ile paketlenir. Paketleme denetimli ve son derece titiz bir şekilde yapılır. Kapsamlı bir hizmete ulaşabilmek hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal firmaların ortak tercihi olan Armine Nakliyat,Türkiye’nin her noktasına ofis taşıma hizmeti sunarak tüm engelleri ortadan kaldırmayı başarmıştır.


Biz Armine Evden Eve Nakliyat; Ofis taşımacılığında nakliye işlemlerinin daha süratli olması adına, tüm ofis odalarını birerbirer ambalajlayarak araçlara istiflemekteyiz. Bununla beraber ofis mobilyalarının de-monte işlemleri de uzman ekibimiz tarafınca özenle yapılmaktadır. Bununla beraber ofis mobilyalarının de-monte işlemleri de uzman ekibimiz tarafınca özenle yapılmaktadır. Ofis nakliyesi oldukça zorluk derecesi yüksek nakliye alanlarından biridir. Dolayısı ile de devamlı mevzusunda uzman nakliye firmalarını tercih etmelisiniz. Ofis nakliyesinde ilk olarak eksper hizmetimizi sunmaktayız ve eksperimiz taşınacak olan eşyaların analizini yaparak iyi mi bir taşınma planı olması icap ettiğini belirlemektedir. Daha sonrasında taşınma günü belirlenerek nakliye işlemleri başlamaktadır. Yeni ofisinizin yerleşim planına göre hiyerarşik bir planlama şarttır. Aksi bir durumda yeni ofisinizin yeni deponuzdan çokta bir farkı olmadığını nakliye şirketi çıktığında oldukça iyi anlamış olacaksınız. Ustalaşmış bir ekspertiz emek harcaması, tecrübeli personel yapısı, modern taşımacılık standartlarımızla binlerce ofis taşıdık. Ekonomik fiyat politikamız, verdiğimiz bilimsel hizmetin yanında bizi tercih etmek için oldukça ufak bir sebep. Başarı göstermiş bir yönetici için bütçenin ne kadar mühim bulunduğunu biliyoruz. O yüzden ofis taşımacılığı hizmetimizde patronlarla savaşmayan bir siyaset izlemeyi tercih ediyoruz. Bizi arayın. Hatta parasız ekspertiz hizmetimizi derhal talep edin. Tanışalım.

OFİS TAŞIMA HİZMET SÜRECİ NASIL OLUR?

Firmamıza yapacağınız başvurunun ardından iş yerinize göndereceğimiz eksper aracılığıyla taşınacak ofis mobilya ve malzemelerinin listesi çıkarılır ve sizlere fiyat teklifimiz ile birlikte sunulur. Listeye alınan tüm ürünleriniz sigortalanarak güvenceye alınır ve ardından ofis taşıma işinnin planlı ve aksamadan ilerlemesi için çalışanlarımız ile firma yetkilileri organize edilerek planlama yapılır. Son olarak Global Nakliyat'ın tecrübeli çalışanları ofis taşıma hizmeti için gerekecek araçlarla bölgenize gelir ürünleriniz sınıflarına göre özel kolilerle paketlenip araçlarımıza yüklenerek adresinize güvenle ulaştırılıp, gerekli kurulumlar gerçekleştirilir. Ofis taşımacılığı ile ilgili hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz


Firma adı ARMİNE NAKLİYAT
Firma Failiyeti (Evdeneve nakliyat,Şehirler Arası nakliyat,Ofis ve İşyeri taşımaçılık,Depolama ürün,Asansörlü Taşıma)
Yetkili kişi Mehmet Ali ASLAN
Tel +90 0532 679 50 66----0545 943 80 66
Adres Akıncılar Mh.Namık kemal sk. No:14 Güngören/İSTANBUL

ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI HİZMETLERİMİZ